Ułatwienia dostępu

Paul Robien - wystawa

Robien - Rewolucjonista natury z wyspy na Jeziorze Dąbie

Regaty Gryfa Pomorskiego

XXXIV Międzynarodowe Regaty Gryfa Pomorskiego

Regaty o Puchar Magnolii

Regaty o Puchar Magnolii 2023

Optimistyczny weekend

Kolejny majowy weekend przyniósł dobre wiadomości o naszych zawodnikach. Tym razem młodzi żeglarze startujący w klasie Optimist w grupie B, walczyli o medale w Memoriale Ottona Weilanda. Nieco starsi natomiast, próbowali swoich sił w grupie A, startując w Pucharze YKP Gdynia.

Konkurs. 45-lecie jachtu ZRYW

Dla miłośników żeglarstwa mamy ciekawą propozycję. Aby zdobyć unikatowe nagrody, warto wziąć udział w naszym konkursie. Jak to zrobić? Przeczytacie poniżej w artykule.

South Coast Baltic Rally

Wszyscy chętni, chcący odkryć południowe wybrzeże Bałtyku, mogą tego dokonać podczas SOUTH COAST BALTIC RALLY, które 14 sierpnia wystartuje z duńskiego Borholmu, a zakończy się we Freest w Niemczech. Uczestnicy po drodze zawitają do Szczecina, gdzie odbywać się będzie największe wydarzenie żeglarskie regionu - Żagle.

Sezon żeglarski 2023 otwarty!

W sobotę 6 maja oficjalnie rozpoczęliśmy sezon żeglarski. Deszczowa aura nie wystraszyła przybyłych na tą uroczystość gości - nie zabrakło młodych adeptów żeglarstwa oraz nieco starszych wilków morskich.

Baner Fundusze Europejskie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu: „Rozwój i zwiększenie wykorzystania energii słonecznej w miejskich jednostkach organizacyjnych w Szczecinie – etap III”. Nr umowy o dofinansowanie RPZP.02.10.00-32-B025/17-00 z dnia 14.09.2018 roku.

NASI PARTNERZY

NASZE REALIZACJE

Logo Centrum Żeglarskie

Znajdziesz nas na:

Nawigacja

Zobacz także

Centrum Żeglarskie

ul. Przestrzenna 19

70-800 Szczecin

tel.: +48 91 460 08 44

Schronisko

tel.: +48 91 461 53 91

Bosman

tel.: +48 725 495 280

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

E-rekrutacja
Galeria zdjęć