Ułatwienia dostępu

RegatON`23 - podsumowanie

Wspaniałe emocje, niesamowita determinacja i ducha rywalizacji – to wszystko znalazło się na wodach podczas dwóch dni regat dla osób z niepełnosprawnościami RegatON 2023

Dzień pierwszy dostarczył nam niezapomnianych chwil, kiedy to załogi rywalizowały w deblu. Choć wiatr czasami nieco kręcił figle, to zawodnicy udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych. Ich umiejętności, współpraca i zaangażowanie były godne podziwu. Łącznie udało się rozegrać 5 wyścigów, a wyniki prezentowały się następująco:

 

1. Michał Dżugan i Patrycja Klakla

2. Karol Demucha i Łukasz Szymański

3. Beata Sokół i Grzegorz Waszkiewicz

Kolejne miejsca zajęli:

  • Krzysztof Przybył i Nadia Chojnowska
  • Dymitr Łużyński i Radosław Wróblewski
  • Zenon Wichnowski i Beata Waszkiewicz
  • Róża Zacharkiewicz i Paulina Zacharkiewicz
  • Damian Waszczuk i Małgorzata Kowalska

Drugi dzień regat był kontynuacją emocji i wyzwań. Wielu zawodników znalazło w sobie siłę, by pokonać zmęczenie i stawić czoła kolejnym wyzwaniom na wodzie. To nie tylko rywalizacja, ale także niezwykłe wsparcie i przyjaźń między uczestnikami. Każdy, niezależnie od swojego doświadczenia czy umiejętności, znalazł swoje miejsce w tej wyjątkowej społeczności, która celebruje sport i ducha walki. W niedzielę udało rozegrać się 3 wyścigi przy słabym wietrze, a wyniki przedstwaiały się następująco:

 

1. Michał Dżugan

2. Radosław Wróblewski

3. Yevhen Hladun

4. Zenon Wichnowski
5. Karol Demucha
6. Róża Zacharkiewicz
7. Krzysztof Przybył
8. Marcin Racinowski
9. Jakub Sznajder
10. Małgorzata Kowalska
10. Łukasz Szymański
11. Dymitr Łużyński

RegatON 2023 to nie tylko wydarzenie sportowe, to prawdziwa lekcja życia i inspiracja dla nas wszystkich. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym niezwykłym wydarzeniu, organizatorom oraz wszystkim, którzy dopingowali zawodników na trasie. Dziękujemy koordynatorowi regat Wojciechowi Paluszkiewiczowi oraz Markowi Lickendorfowi z Fundacji Anioły Lubią Żywioły. Do zobaczeniaw przyszłym roku, pełni entuzjazmu i gotowi na nowe wyzwania na wodach regatowych!

Galeria - dzień 1.

Galeria - dzień 2.

 

Baner Fundusze Europejskie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu: „Rozwój i zwiększenie wykorzystania energii słonecznej w miejskich jednostkach organizacyjnych w Szczecinie – etap III”. Nr umowy o dofinansowanie RPZP.02.10.00-32-B025/17-00 z dnia 14.09.2018 roku.

NASI PARTNERZY

NASZE REALIZACJE

Logo Centrum Żeglarskie

Znajdziesz nas na:

Nawigacja

Zobacz także

Centrum Żeglarskie

ul. Przestrzenna 19

70-800 Szczecin

tel.: +48 91 460 08 44

Schronisko

tel.: +48 91 461 53 91

Bosman

tel.: +48 725 495 280

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

E-rekrutacja
Wolontariusze
Rekrutacja
Reprezentacja