Ułatwienia dostępu

 

Projekt Regatowa Reprezentacja Szczecina powstał w celu realizacji działań, które mają wpłynąć na rozwój żeglarstwa regatowego w Szczecinie. Wiąże się to z udzielaniem pomocy najlepszym młodzieżowym zawodnikom uprawiającym tę dyscyplinę sportu. Wsparcie ich rozwoju ma przyczynić się do odnoszenia przez nich sukcesów w rywalizacji krajowej i zagranicznej. Projekt dedykowany jest zawodnikom, którzy są członkami klubów żeglarskich mających siedzibę w Szczecinie oraz posiadają licencję sportową PZŻ. Szczegóły opisuje Regulamin Funkcjonowania i Naboru.

 

RRS pion kolor

 

Działania, które podejmie Regatowa Reprezentacja Szczecina:

  • zapewnienie trenera;
  • wyposażenie zawodnika w sprzęt;
  • zapewnienie ciągłości szkolenia na wodzie, jak również dbałość o przygotowanie ogólnosportowe;
  • zapewnienie możliwości wyjazdów na regaty i zgrupowania krajowe oraz zagraniczne;
  • indywidualny plan rozwoju ze wskazaniem celów. 

 

Założeniem pośrednim działalności RRS jest zwiększenie zainteresowania wśród dzieci i młodzieży żeglarstwem regatowym, a przez to zwiększenie liczby zawodników w regionie. Wyróżnienie zawodników powołanych do RRS ma wpływać motywująco i być celem dla innych.


Optimist Borchardt

 
Osobą odpowiedzialną za wdrożenie i realizację jest Koordynator Regatowej Reprezentacji Szczecina - Artur Burdziej, tel. 698 632 529, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Baner Fundusze Europejskie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu: „Rozwój i zwiększenie wykorzystania energii słonecznej w miejskich jednostkach organizacyjnych w Szczecinie – etap III”. Nr umowy o dofinansowanie RPZP.02.10.00-32-B025/17-00 z dnia 14.09.2018 roku.

NASI PARTNERZY

NASZE REALIZACJE

Logo Centrum Żeglarskie

Znajdziesz nas na:

Nawigacja

Zobacz także

Centrum Żeglarskie

ul. Przestrzenna 19

70-800 Szczecin

tel.: +48 91 460 08 44

Schronisko

tel.: +48 91 461 53 91

Bosman

tel.: +48 725 495 280

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

E-rekrutacja
Wolontariusze
Rekrutacja
Reprezentacja