Ułatwienia dostępu

Gala - Międzynarodowe Nagrody Żeglarskie Szczecina

Poznaliśmy laureatów Międzynarodwoych Nagród Żeglarskich Szczecina. Wśród zwycięzców znaleźli się ludzie, którzy na co dzień związani są z Centrum Żeglarskim i Regatowa Reprezentacja Szczecina. Oto oni:


🏆 Regatowiec Roku Nagroda im. kpt. Kazimierza Kuby Jaworskiego

Jakub Guźlecki (RRS) - za bardzo dobry żeglarski sezon 2023 i liczne sukcesy regatowe w klasie IQ FOIL Juniorów, w tym, czwarte miejsce w Mistrzostwach Europy, ósme miejsce w MistrzostwachŚwiata, trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Sprint, drugie w Długodystansowych Mistrzostwach Polski i trzecie miejsce w Pucharze Polskiego Związku Żeglarskiego.

🏆 Nagroda Kota Umbriagi


Stefan Geszke (RRS)- dla utalentowanego młodego żeglarza regatowego, startującego w klasie Optimist B i jego sukcesy regatowe - zajecie trzeciego miejsca w Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist do lat 11, dziewiątego miejsca w rankingu Pucharu Polski PSKO 2023 i pierwszego miejsca w grupie chłopców w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.

🏆 Żeglarska Nagroda Specjalna - Wyprawa Bałtyk 100

Dla komandora Piotra Owczarskiego i jego załogi – za rejs kajakami wzdłuż polskiego wybrzeża morskiego dla uczczenia 100-lecia Niepodległości Polski, na trasie Świnoujście – Krynica Morska i przepłynięcie wodami Bałtyku 480 kilometrów, w ciągu 19 dni.

🏆 Trener roku Nagroda im. Teodora Czarneckiego


Robert Siluk (RRS) - za wybitne osiągniecia w szkoleniu adeptów żeglarstwa regatowego oraz ich premiowane starty w Mistrzostwach Polski w klasie Laser Standard, Mistrzostwach Polski Juniorów, Meczowych Mistrzostwach Polski, Ekstraklasie Żeglarskiej i innych regatach, w sezonie żeglarskim 2023; w tym: za pierwsze miejsce Tadeusza Kubiaka w Mistrzostwach Polski w klasie Laser Standard ILCA 7 i pierwsze miejscaFilipa Jarosiewicza w Mistrzostwach Polski Młodzieżowcóworaz Mistrzostwach Polski Juniorów.

👏 Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów na wodach całego świata❗️

📸 FOTOGALERIA

 

 

 

Baner Fundusze Europejskie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu: „Rozwój i zwiększenie wykorzystania energii słonecznej w miejskich jednostkach organizacyjnych w Szczecinie – etap III”. Nr umowy o dofinansowanie RPZP.02.10.00-32-B025/17-00 z dnia 14.09.2018 roku.

NASI PARTNERZY

NASZE REALIZACJE

Logo Centrum Żeglarskie

Znajdziesz nas na:

Nawigacja

Zobacz także

Centrum Żeglarskie

ul. Przestrzenna 19

70-800 Szczecin

tel.: +48 91 460 08 44

Schronisko

tel.: +48 91 461 53 91

Bosman

tel.: +48 725 495 280

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

E-rekrutacja
Wolontariusze
Rekrutacja
Reprezentacja