Ułatwienia dostępu

Slajd 1
Centrum Żeglarskie
Więcej niż przystań!
Slajd 1
Centrum Żeglarskie
Więcej niż przystań!
Poprzedni slajd
Poprzedni slajd
Następny slajd
Następny slajd
  • Stanowisko: Kapitan Jachtowy
Maksymilian Bojek

Instruktor żeglarstwa PZŻ, instruktor motorowodny PZMiNW, egzaminator PZMiNW oraz egzaminator PZŻ. Kapitan jachtowy oraz motorowodny wraz z RYA Yachtmaster OFFSHORE. Posiada licencje na holowanie obiektów pływających i statków powietrznych.

W Centrum Żeglarskim pracuje od 2017 r., choć z tym miejscem związany jest od 2009 r., kiedy to w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej był uczestnikiem zajęć na jachcie Zryw. Pływa w rejsach jako kapitan, oficer czy wychowaca. Prowadzi szkolenia i egzaminy na stopnie żeglarskie i motorowodne. Organizuje i prowadzi rejsy w Polsce i za granicą, najczęściej w ciepłych rejonach Chorwacji. Oprócz uprawiania żeglarstwa, jeździ na nartach i wakeboardzie oraz nurkuje. Z wodą związany od zawsze robi wszystko co z nią związane.

"Uważam, że żeglowanie stwarza możliwość zbudowania charakteru. Na morzu jesteśmy w stanie poznać innych oraz ich słabe i mocne strony. Z wodą jestem nierozerwalnie związany, mam nadzieję już do końca życia."

  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Baner Fundusze Europejskie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu: „Rozwój i zwiększenie wykorzystania energii słonecznej w miejskich jednostkach organizacyjnych w Szczecinie – etap III”. Nr umowy o dofinansowanie RPZP.02.10.00-32-B025/17-00 z dnia 14.09.2018 roku.

NASI PARTNERZY

NASZE REALIZACJE

Logo Centrum Żeglarskie

Znajdziesz nas na:

Nawigacja

Zobacz także

Centrum Żeglarskie

ul. Przestrzenna 19

70-800 Szczecin

tel.: +48 91 460 08 44

Schronisko

tel.: +48 91 461 53 91

Bosman

tel.: +48 725 495 280

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

E-rekrutacja
Wolontariusze
Rekrutacja
Reprezentacja