Ułatwienia dostępu

Slajd 1
Centrum Żeglarskie
Więcej niż przystań!
Slajd 1
Centrum Żeglarskie
Więcej niż przystań!
Poprzedni slajd
Poprzedni slajd
Następny slajd
Następny slajd
  • Stanowisko: Instruktor sekcji turystycznej
Zdjęcie Agaty Ostrowskiej

W Centrum Żeglarskim od 2017 roku była instruktorem sekcji szkółki Optimist dla dzieci zaczynających swoją przygodę z żeglarstwem. Obecnie prowadzi sekcję żeglarstwa turystycznego.

Instruktor sportu PZŻ w zakresie żeglarstwa, posiada patent żeglarza jachtowego, patent sternika motorowodnego, licencję na holowanie obiektów pływających, świadectwo ukończenia kursu kierownika i wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży oraz kierownika wycieczek, ukończyła szkolenie BLS/AED, kurs asekuracji wspinaczki skalnej.

Ukończyła studia na kierunku wychowania fizycznego, informatyka oraz Edukacji dla Bezpieczeństwa, instruktor lekkiej atletyki i piłki nożnej. Ze sportem związana od najmłodszych lat. Pasjonatka sportów wodnych.

  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Baner Fundusze Europejskie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu: „Rozwój i zwiększenie wykorzystania energii słonecznej w miejskich jednostkach organizacyjnych w Szczecinie – etap III”. Nr umowy o dofinansowanie RPZP.02.10.00-32-B025/17-00 z dnia 14.09.2018 roku.

NASI PARTNERZY

NASZE REALIZACJE

Logo Centrum Żeglarskie

Znajdziesz nas na:

Nawigacja

Zobacz także

Centrum Żeglarskie

ul. Przestrzenna 19

70-800 Szczecin

tel.: +48 91 460 08 44

Schronisko

tel.: +48 91 461 53 91

Bosman

tel.: +48 725 495 280

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

E-rekrutacja
Wolontariusze
Rekrutacja
Reprezentacja