Ułatwienia dostępu

Slajd 1
Centrum Żeglarskie
Więcej niż przystań!
Slajd 1
Centrum Żeglarskie
Więcej niż przystań!
Poprzedni slajd
Poprzedni slajd
Następny slajd
Następny slajd
  • Stanowisko: Instruktor sekcji turystycznej
 Zdjęcie Jerzego Szwocha

Instruktor sportu - kierunek żeglarstwo od 1999 roku. Posiada patent kapitana jachtowego. Ukończył kurs pedagogiczny, a także kurs kierownika placówek wypoczynku oraz kierownika wycieczek i obozów wędrownych. Posiada certyfikat szkolenia BLS/AED.

Z Pomorskim Centrum Edukacji Pałacem Młodzieży, późniejszym Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej oraz Centrum Żeglarskim, związany od 1992 roku. Wcześniej, od 1986 r., związany z ZHP. Przez wiele lat pełnił funkcję kapitana jachtu Dar Szczecina. Obecnie prowadzi żeglarską sekcję turystyczną.

Przygodę z żeglarstwem rozpoczął w 1970 roku w obecnym klubie JK AZS. Przeszedł drogę od Optimista przez Cadeta, 420-stkę do 470-ki.

"Biorąc załogę na pokład jestem nie tylko dowódcą, ale również wychowawcą. Wspólnie mamy możliwość poznawania tego co za widnokręgiem. Odczuć swobodę i wiedzieć, że od nas wszystko zależy. Mam możliwość pokazywania 'drogi ku wolności'. Wolności własnej, ale również takiej, która innych ludzi jej nie pozbawia nie zapominając o odpowiedzialności za własne decyzje oraz drugiego człowieka. Nikt z nas nie ma gotowej 'recepty na życie'. Niejednokrotnie warto ją wspólnie napisać."

  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Baner Fundusze Europejskie
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu: „Rozwój i zwiększenie wykorzystania energii słonecznej w miejskich jednostkach organizacyjnych w Szczecinie – etap III”. Nr umowy o dofinansowanie RPZP.02.10.00-32-B025/17-00 z dnia 14.09.2018 roku.

NASI PARTNERZY

NASZE REALIZACJE

Logo Centrum Żeglarskie

Znajdziesz nas na:

Nawigacja

Zobacz także

Centrum Żeglarskie

ul. Przestrzenna 19

70-800 Szczecin

tel.: +48 91 460 08 44

Schronisko

tel.: +48 91 461 53 91

Bosman

tel.: +48 725 495 280

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

E-rekrutacja
Wolontariusze
Rekrutacja
Reprezentacja